Remis Rennes z Monaco, Grosicki wszedł z ławki

mgilert, Shutterstock
AS Monaco zremisowało przed własną publicznością ze Stade Rennes 1:1 (0:1) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 9. kolejki francuskiej Ligue 1. W ekipie gości ostatnie dwadzieścia minut zagrał Kamil Grosicki, który zakończył zawody z żółtą kartką.

Na Stade Louis II cztery minuty przed przerwą goście objęli prowadzenie po strzale Abdoulaye Doucoure, ale już sześć minut po zmianie stron wyrównał Brazylijczyk Wallace. Przyjezdni mieli doskonałą szansę na drugiego gola, jednak w 64. minucie rzut karny zmarnował Brazylijczyk Pedro Henrique.

Ekipa z Księstwa po czwartym remisie w sezonie jest na dziewiątej pozycji w tabeli, natomiast drużyna z Bretanii, która również po raz czwarty podzieliła się w bieżących rozgrywkach punktami z rywalami, awansowała na trzecie miejsce.