Remis Southampton z Tottenhamem. Będzie powtórka w Pucharze Anglii

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Jan Bednarek rozegrał pełne 90 minut w barwach Southampton FC. Jego "Święci" zremisowali u siebie w z Tottenhamem Hotspur 1:1 w sobotnim meczu czwartej rundy Pucharu Anglii.
Obrońca reprezentacji Polski opuścił ostatnio spotkanie w Premier League z powodu urazu. Jest już zdrowy i menedżer Ralph Hasenhuttl od razu postawił na niego w wyjściowym składzie.
Kibice na St. Mary's Stadium w pierwszej połowie nie zobaczyli goli. W drugiej połowie bramkę najpierw zdobyły po kontrataku "Koguty". Erik Lamela podał do Hueng-Min Sona, który precyzyjnym uderzeniem pokonał Angusa Gunna.
Gospodarze wyrównali w 87. minucie. Danny Ings odegrał piłkę w polu karnym do Sofiane Boufala. Marokańczyk oddał mocny strzał bez przyjęcia i Hugo Lloris był bez szans. To oznacza, że obie ekipy zmierzą się ze sobą w powtórce, która zostanie rozegrana w północnym Londynie.