Remis SPAL z Cagliari, grał Cionek

alphaspirit / shutterstock
SPAL 2013 zremisował u siebie z Cagliari Calcio 2:2 w sobotnim meczu 12. kolejki włoskiej Serie A. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Thiago Cionek.
Miejscowi gola strzelili już w trzeciej minucie. Manuel Lazzari dośrodkował z prawej strony na 11. metr. Tam mierzony strzał głową oddał Andrea Petagna. W 71. minucie na 2:0 podwyższył Mirco Antenucci, który kapitalnie przyjął piłkę obracając się w kierunku bramki i oddając pewny strzał z kilku metrów.
Dopiero wtedy obudzili się goście. Najpierw złapali kontrakt za sprawą Leonardo Pavolettiego. Po chwili wyrównującą bramkę zdobył Artur Ionita.
Po tym meczu podopieczni Leonardo Sempliciego zajmują 15. miejsce w tabeli ze zdobytymi 13 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Juventusem Turyn.
Natomiast zespół prowadzony przez Rolando Marana plasuje się na 13. pozycji z 14 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Torino FC.