Remis w hitowym spotkaniu Ligi Narodów. Chorwacja i Anglia podzieliły się punktami

Oleh Dubyna/Shutterstock
Reprezentacja Chorwacji zremisowała u siebie z Anglią 0:0 w piątkowym meczu grupy 4 dywizji A rozgrywek Ligi Narodów.
Na pozbawionym publiczności obiekcie HNK Rijeka zdecydowanie bliżej wywalczenia trzech punktów byli Wyspiarze. Minutę przed przerwą po strzale głową Erica Diera gospodarzy uratował słupek, natomiast sześć minut po zmianie stron Harry Kane również głową przymierzył w poprzeczkę. Ponadto dwie znakomite okazje sam na sam zmarnował Marcus Rashford.
Wicemistrzowie świata odpowiedzieli groźnymi uderzeniami Andreja Kramarica oraz Ivana Perisica, po których skutecznie interweniował Jordan Pickford. Obie drużyny zdobyły pierwsze punkty w tych rozgrywkach, a w następnych meczach zmierzą się z Hiszpanią. "La Furia Roja" prowadzi w tabeli tej grupy z kompletem zwycięstw.
Jakub Kreśliński12 Oct 2018 · 22:38