Remis w meczu Bologna FC - Cagliari Calcio. Grali Polacy, kontuzja Sebastiana Walukiewicza

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock
Bologna FC zremisowała na własnym boisku z Cagliari Calcio 1:1 (1:0) w meczu 29. kolejki Serie A.
Całe spotkaniach w barwach gospodarzy rozegrał Łukasz Skorupski. W drużynie gości przez 65 minut grał Sebastian Walukiewicz, który musiał opuścić boisko z powodu kontuzji
Bologna objęła prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Musa Barrow szczęśliwie przedarł się w pole karne i trafił w krótki róg.
Cagliari wyrównało na początku drugiej połowy. Polskiego golkipera pokonał Giovanni Simeone strzałem z pięciu metrów do pustej bramki. Dla Argentyńczyka to czwarte z rzędu spotkanie ze strzelonym golem.
Skorupski spędził na murawie cały mecz, to jego 28 występ w obecnych rozgrywkach.
Walukiewcz z kolei zszedł z boiska w 65. minucie, rozegrał siódmy mecz w tym sezonie.
W tabeli Serie A Cagliari Calcio jest dziesiąte, ma na koncie 39 punktów. Bologna FC zajmuje jedenastą pozycję z dorobkiem 38 punktów.