Remis w meczu ŁKS-u Łódź z Lechią Gdańsk

Dziurek/Shutterstock
ŁKS Łódź zremisował u siebie z Lechią Gdańsk 0:0 w drugim piątkowym meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy. Gospodarze przez ponad połowę spotkania grali z przewagą jednego zawodnika.
"Rycerze Wiosny" wrócili do najwyższej klasy rozgrywkowej po siedmiu latach przerwy. Od 42. minuty gospodarze grali 11 na 10. Czerwoną kartkę, za brutalny faul otrzymał, Żarko Udovicić.
Beniaminek nie zdołał jednak wykorzystać osłabienia rywali i ostatecznie drużyny podzieliły się punktami.
*****

Zawodnik meczu: Dani Ramirez. Hiszpański pomocnik był najjaśniejszą postacią meczu. Niezwykle aktywny w ofensywie, potrafił rozegrać dobrze piłkę, a także groźnie uderzyć. Dusan Kuciak nie dał mu się jednak zaskoczyć i zawsze pewnie interweniował.