Remis w meczu między Arsienałem a Uralem. Gol Rafała Augustyniaka

alphaspirit / shutterstock
Arsienał Tuła zremisował u siebie z Urałem Jekaterynburg 1:1 (1:0) w trzecim niedzielnym spotkaniu 10. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
Prowadzenie gospodarzom zapewnił dwadzieścia minut przed przerwą kapitalnym uderzeniem z dystansu Niemiec Robert Bauer. Trzy minuty po zmianie stron wyrównał Rafał Augustyniak. Polak popisał się efektownym strzałem z kilku metrów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Goście mieli doskonałą okazję na zwycięstwo, ale niespełna kwadrans przed końcem podyktowany rzut karny zmarnował Holender Othman El Kabir. Siedem minut później na murawie pojawił się również Michał Kucharczyk.
Obie drużyny po raz drugi w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. "Rusznikarze" są na siódmym miejscu w tabeli, natomiast "Trzmiele" zajmują szóstą lokatę w klasyfikacji.