Remis Werderu Brema z VfB Stuttgart

Paul 14, wikipedia
Werder Brema zremisował u siebie z VfB Stuttgart 1:1 (1:1) w jedynym piątkowym meczu 23. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Weserstadion prowadzenie przyjezdnym już w drugiej minucie zapewnił Steven Zuber. Szwajcar minął dwóch rywali i płaskim strzałem obok bramkarza skierował piłkę do siatki przy bliższym słupku. Tuż przed przerwą wyrównał efektownym uderzeniem z dystansu Holender Davy Klaassen.
Po zmianie stron kibice nie oglądali już więcej bramek i czterokrotni mistrzowie Niemiec po czwartym remisie w pięciu ostatnich meczach zajmują dziewiąte miejsce w tabeli.
"Die Schwaben" natomiast podzielili się punktami z rywalami dopiero po raz czwarty w bieżących rozgrywkach i nadal otwierają strefę barażowo-spadkową klasyfikacji.