Remis Zagłębia Lubin z Dinamo Bukareszt

asinfo
Zagłębie Lubin zremisowało z Dinamo Bukareszt 1:1 (1:0) w meczu sparingowym rozegranym w Gniewinie.
Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła dopiero w 43. minucie, a jej autorem był Patryk Tuszyński. Zespół z Rumunii doprowadził do wyrównania niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy. W 50. minucie na listę strzelców wpisał się Dan Nistor.
Był to drugi sparing "Miedziowych" rozegrany w niedzielę. W pierwszym spotkaniu przegrali z Olimpią Elblą 0:1. Tym samym piłkarze Zagłębia zakończyli obóz w Gniewinie i wrócili do domu.
Dinamo Bukareszt to zespół, który miniony sezon zakończył na siódmej pozycji w tabeli rumuńskiej ekstraklasy.