Reprezentacja Polski U-21 zremisowała z Finlandią w el. do młodzieżowych mistrzostw Europy

Marcin Kadziolka/Shutterstock
Reprezentacja Polski U-21 zremisowała z Finlandią 3:3 (1:1) w drugim meczu grupy 3 eliminacji mistrzostw Europy.
Dwa gole dla "biało-czerwonych" strzelił w tym spotkaniu Dawid Kownacki. Zawodnik Sampdorii Genua pokonał golkipera w 7., a także w 71. minucie, kiedy zamienił rzut karny na gola. Trzecią bramkę dla Polski zdobył w 68. minucie Paweł Tomczyk.
Trafienia na rzecz reprezentacji Finlandii zanotowali natomiast Sebastian Dahlstrom, Kaan Kairinen oraz Fredrik Jensen.
Kolejny mecz w ramach eliminacji MME podopieczni Czesława Michniewicza rozegrają w najbliższy wtorek na wyjeździe zagrają z Litwą.