Reprezentacja Polski wygrała z Tahiti na MŚ U-20. To był pogrom! [WIDEO]

YT
Reprezentacja Polski pokonała Tahiti 5:0 (3:0) w meczu drugiej kolejki grupy A piłkarskich MŚ U-20.
Polacy chcieli zmazać plamę po bolesnej porażce z Kolumbią i od razu ruszyli na rywali. Już w pierwszych minutach niezłe okazji mieli Steczyk i Zylla. Worek z bramkami otworzył się w 19. minucie. Jakub Bednarczyk huknął z dystansu i nie dał szans bramkarzowi rywali.
Jeszcze przed przerwą Polacy zadali kolejne dwa ciosy. W 38. minucie Marcel Zylla podwyższył wynik spotkania, a dwie minuty później Dominik Steczyk wpadł w pole karne, minął bramkarza i wpakował piłkę do siatki.
W drugiej połowie znów próbkę swoich umiejętności dał Bednarczyk, któremu niewiele zabrakło, by z dystansu zaskoczyć golkipera Tahiti. Za to w 61. minucie ponownie trafił Steczyk. Wynik spotkania w 74. minucie ustalił Benedyczak.
W 88. minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Tehaamoana.
"Biało-czerwoni" w ostatniej kolejce fazy grupowej zmierzą się z prowadzącym w tabeli z kompletem punktów Senegalem. Zespół z Oceanii, który doznał drugiej porażki, zagra natomiast z Kolumbią. Oba spotkania zaplanowano na 29 maja.
Daniel Makarewicz26 May 2019 · 22:20