Reprezentacja Rosji zremisowała z Turcją w meczu towarzyskim

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com.
Reprezentacja Rosji zremisowała z Turcją 1:1 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na VEB Arena w Moskwie.
Prowadzenie pierwsi w tym spotkaniu objęli gospodarze. W 35. minucie Alan Dzagoev dośrodkował piłkę w pole karne, dopadł do niej Aleksandr Samedov i pewnym uderzeniem umieścił w bramce.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 59. minucie. Wówczas Yunus Malli wykorzystał podanie Serkana Kirintilia i pokonał golkipera rywali strzałem z linii pola karnego.
Reprezentacja "Sbornej" jest gospodarzem zbliżających się mistrzostw świata. W fazie grupowej zagra z Arabią Saudyjską, Egiptem i Urugwajem.
Zespół, który prowadzi Mircea Lucescu nie zakwalifikowała się do mundialu. W eliminacjach zajął czwarte miejsce w grupie I.