Rewelacyjna akcja Wilfredo Leona i Michała Kubiaka! Co za poświęcenie! Jak oni to zrobili?! [WIDEO]

CEV
Mecz siatkarskiej reprezentacji Polski z Brazylią dostarczył ogromnej dawki emocji. Zawodnicy walczyli z wielkim poświęceniem, a jedna z akcji z pewnością przejdzie do historii.
Spotkanie miało bardzo zacięty przebieg. Polacy i Brazylijczycy wygrali po dwa sety, a o końcowym rezultacie miał rozstrzygnąć tie-break.
W nim nikt nie wstrzymywał ręki - każdy walczył niezwykle ofiarnie. Zachwyt kibiców i komentatorów wzbudziła akcja obronna Wilfredo Leona i Michała Kubiaka.
Leon wybronił piłkę nogą, zaś kapitan reprezentacji Polski ruszył błyskawicznie za bandy reklamowe, by przebić piłkę na stronę Brazylii. Opłaciło się to, bo zdekoncentrowany Alan zaatakował w aut!
Ostatecznie Polacy nie zdołali wygrać. W piątym secie ulegli Brazylijczykom 11:15.