Rewelacyjna końcówka niepokonanego Liverpoolu! "The Reds" wyszarpali wygraną w starciu z beniaminkiem [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Liverpool FC wygrał z Aston Villą 2:1 (0:1) w wyjazdowym meczu 11. kolejki Premier League.
Piłkarze Jürgena Kloppa przeważali przez całe spotkanie. Dość powiedzieć, że posiadali piłkę przez ponad 70% czasu gry.
Przez całą pierwszą połowę wielokrotnie próbowali zdobyć bramkę, ale nie byli w stanie dopiąć swego. Niemoc ta zemściła się na nich, bowiem gospodarze wykorzystali szansę, którą mieli.
W 21. minucie Alisson Becker został pokonany. Na listę strzelców wpisał się Trezeguet.
Goście ruszyli do ataku, ale nie zdołali strzelić gola przed przerwą. Przez całą drugą połowę poważnie zagrażali bramce rywali, aż wreszcie Andrew Robertson zdobył wyrównującego gola.
Goście poszli za ciosem i w doliczonym czasie gry zdobyli zwycięską bramkę! Strzelił ją Sadio Mane.
Tym samym Liverpool wciąż jest niepokonany w tym sezonie Premier League.