Robert Lewandowski już strzela dla Bayernu Monachium. Porażka mistrza Niemiec z Arsenalem [WIDEO]

CosminIftode / Shutterstock.com
Bayern Monachium przegrał z Arsenalem 1:2 w towarzyskim meczu podczas International Champions Cup.
Pierwszego gola zobaczyliśmy tuż po przerwie. W niefortunny sposób piłkę do własnej bramki skierował Poznanski, który próbował przeciąć płaskie dośrodkowanie zawodnika "Kanonierów".
Do wyrównania doprowadził Robert Lewandowski, który pojawił się na murawie w 46 minucie, zmieniając Thomasa Muellera. W 71 minucie Polak wykorzystał dośrodkowanie Gnabry'ego, pokonując golkipera rywali po uderzeniu głową.
Decydująca bramka padła w 88 minucie. Piłkarze Arsenalu rozklepali defensywę mistrza Niemiec, a piłkę do bramki z bliskiej odległości wpakował Nketiah.
Następnym rywalem Bayernu Monachium będzie Real Madryt. Arsenal natomiast zmierzy się z Fiorentiną.