Kolejny gol Roberta Lewandowskiego. Bayern rzutem na taśmę wygrał we Freiburgu [WIDEO]

Ververidis Vasilis / Shutterstock.co
Robert Lewandowski strzelił kolejnego gola dla Bayernu Monachium. Jego drużyna wygrała na wyjeździe z Freiburgiem 3:1.
Reprezentant Polski trafił do bramki w 16. minucie. Strzałem z kilku metrów wykończył dośrodkowanie Alphonso Daviesa.
Dla Lewandowskiego to już dziewiętnasty gol w tym sezonie Bundesligi. Polak tym samym odskoczył Timo Wernerowi, który zrównał się z nim dzięki dwóm bramkom zdobytym dla RB Lipsk we wtorkowym meczu z Borussią Dortmund.
31-latek śrubuje nie tylko swój bilans w tym sezonie, ale też liczbę goli strzelonych Freiburgowi. W piętnastu ligowych meczach z tym rywalem strzelił już piętnaście goli.
Freiburg doprowadził do remisu w 59. minucie. Gola strzelił wówczas Vincenzo Grifo.
Bayern zwycięstwo wyszarpał w doliczonym czasie drugiej połowy. Najpierw do bramki trafił Joshua Zirkzee, który na boisku pojawił się kilkadziesiąt sekund wcześniej. Po chwili triumf Bawarczyków przypieczętował Serge Gnabry.
Marcin Karbowski18 Dec 2019 · 20:59