Bayern. Robert Lewandowski się nie zatrzymuje! Już dwa gole Polaka w meczu z Dynamem Kijów [WIDEO]

Robert Lewandowski się nie zatrzymuje! Dwa gole Polaka w meczu z Dynamem Kijów [WIDEO]
Photo by Julian Finney - UEFA/UEFA via Getty Images) Fot. Michael Regan - UEFA/Pressfocus
Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu Monachium w meczu z Dynamem Kijów. Jego drużyna wygrała 5:0.
Polak znalazł się w niezłej sytuacji już w 10. minucie, gdy uderzał głową po centrze z prawego skrzydła. Jego strzał zatrzymał Buszczan.
Dwie minuty później Ukrainiec był już bezradny. W 12. minucie Lewandowski pewnym uderzeniem zamienił na gola rzut karny. Piłka poleciała w jeden róg, bramkarz Dynama - w drugi.
Kapitan reprezentacji Polski się nie zatrzymywał. Drugiego gola dołożył w 27. minucie. Asystę zaliczył Thomas Mueller, który uruchomił Lewandowskiego prostopadłym podaniem. Ten nie miał problemu z wykorzystaniem sytuacji sam na sam z bramkarzem.
33-latek w tym sezonie Ligi Mistrzów zdobył już cztery bramki. Poprzednie dwa zanotował w meczu z Barceloną w pierwszej kolejce. Ogółem we wszystkich rozgrywkach strzelił dla Bayernu już 14 goli.
Mistrzowie Niemiec nie dali rywalom żadnych szans. Po przerwie strzelili jeszcze trzy gole. Ich autorami byli Gnabry, Sane i Choupo-Moting.
Marcin Karbowski29 Sep 2021 · 21:16