Rodzina postrzelonego żużlowca: To był nieszczęśliwy wypadek

23 kwi 2016 | 10:38 0
Rodzina postrzelonego żużlowca: To był nieszczęśliwy wypadek
Źródło zdjęcia: kennilarsen.com/
Falubaz Zielona Góra opublikował na swojej oficjalnej stronie oświadczenie rodziny postrzelonego w głowę Kenniego Larsena.

Duński zawodnik ekipy z Myszką Miki na plastronie od czwartku utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej w szpitalu w Odense.

"To co się stało Kenniemu to był nieszczęśliwy wypadek. Kenni przeszedł operację neurologiczną w celu usunięcia kuli z wiatrówki. Został on po niej poddany śpiączce farmakologicznej i miał w piątek kolejny zabieg' -
ujawniła rodzina Skandynawa.

"Miał on na celu usunięcie z mózgu dodatkowych płynów, które powodowały dodatkowe ciśnienie w mózgu. Jeżeli jego stan będzie stabilny, to lekarze spróbują go wybudzić za około 2-3 dni. Rodzina Kenniego jest bardzo wdzięczna za wsparcie podczas tak ciężkich chwil" - dodano w oświadczeniu.

O niefortunnym zdarzeniu wypowiedział się również szef miejscowej policji. - Nasze wstępne ustalenia sugerują, że pistolet wystrzelił, kiedy Kenni był sam. Niestety nie możemy tego potwierdzić, dopóki jest on w śpiączce. Nie ma też bezpośrednich świadków tego zdarzenia - wyznał Christian Rasmussem na łamach dziennika "EkstraBladet".

(za falubaz.com)
Źródło: asinfo.
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja