Rollercoaster Kamila Wilczka. Dwa gole i czerwona kartka polskiego napastnika

brondby.com
Zespół Brøndby IF pokonał Randers FC 5:2 (3:2) w meczu czternastej kolejki duńskiej Superligaen. Dwa gole zdobył Kamil Wilczek, który w doliczonym czasie gry został wyrzucony z boiska.
Gospodarze rozpoczęli spotkanie po prostu fatalnie. Już po 16 minutach przegrywali 0:2.
Nie zwiesili jednak głów i szybko ruszyli do odrabiania strat. Do końca pierwszej połowy udało im się wyjść na prowadzenie - było 3:2.
Sygnał do ataku dał Kamil Wilczek, który zdobył dwie pierwsze bramki gospodarzy w tym spotkaniu. Następnie gospodarze dołożyli jeszcze dwie bramki, a w końcówce spotkania na ich korzyść padł dodatkowo gol samobójczy.
Polak nie dokończył meczu na boisku, ponieważ w doliczonym czasie gry dostał czerwoną kartkę.