Rooney: Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek zdobył piękniejszego gola [VIDEO]

Jaroslav Moravcik/Shutterstock
Wayne Rooney zdobył trzy bramki w meczu z West Hamem United. Jedno z trafień Anglika było wyjątkowej urody.
Rooney rozegrał wczoraj znakomite spotkanie, a jego Everton pewnie pokonał West Ham United 4:0.
Piłkarz wpisywał się na listę strzelców w 18., 28. i 66. minucie gry. To ostatnie trafienie zachwyciło kibiców. Rooney popisał się niesamowitym uderzeniem z własnej połowy.

- Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek zdobył piękniejszego gola. Ta bramka jest z pewnością jedną z najlepszych. Równie ważna była również gra w defensywie. Udało się nam nie stracić bramki. Cieszę się, że dobrze zaprezentowaliśmy się w defensywie - powiedział po meczu napastnik Evertonu.
Everton aktualnie zajmuje trzynaste miejsce w tabeli Premier League. Ekipa z Liverpoolu ma na swoim koncie piętnaście punktów.
Źródło: własne/Twitter/goal.com