El. ME. Rosja rozbiła San Marino, aż dziewięć goli!

Rosja rozbiła San Marino, aż dziewięć goli!
Alizada Studios / shutterstock.com
Rosja pewnie pokonała u siebie San Marino 9:0 w sobotnim meczu grupy I eliminacji mistrzostw Europy 2020. Cztery bramki zdobył Artiom Dziuba.
Już w pierwszej połowie kibice na stadionie w Sarańsku zobaczyli cztery gole. Wynik został otwarty trafieniem samobójczym. Pechowcem był Michele Cevoli. Potem rzut karny wykorzystał Artiom Dziuba. Na 3:0 trafił Fiodor Kudriaszow. Przed przerwą czwartą bramkę zdobył Anton Miranczuk.
Po przerwie miejscowi trafili pięciokrotnie. Trzy gole dołożył Dziuba, a dwa Fiodor Smołow. Rosja ma sześć punktów po trzech rozegranych spotkaniach. We wtorek 11 czerwca zmierzy się u siebie z Cyprem.
Natomiast San Marino doznało trzeciej porażki i jest bez punktu. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Kazachstan.