Rostów wyeliminował Zenit z Pucharu Rosji. Wilusz tylko na ławce

Dziurek/Shutterstock
FK Rostów pokonał u siebie Zenit Sankt Petersburg 3:1 (1:1) w drugim czwartkowym spotkaniu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Rosji.
Na Arena Rostów całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy obserwował Maciej Wilusz.
Prowadzenie dla zespołu z południa Rosji uzyskał już po czterech minutach gry Arsienij Łogaszow. Wyrównał szesnaście minut przed przerwą Argentyńczyk Sebastian Driussi, wykorzystując rzut karny.
Lidera Priemjer Ligi pogrążyli w samej końcówce rezerwowy Artur Jusupow i Szwed Dennis Hadzikadunic, który ustalił wynik spotkania w ostatniej minucie.
Podopieczni Walerija Karpina zostali w ten sposób siódmymi ćwierćfinalistami bieżącej edycji rozgrywek o Puchar Rosji.
Jako pierwszy awans wywalczył Rubin Kazań, a następnie promocje uzyskały również FK Orenburg, Urał Jekaterynburg, Arsienał Tuła, Lokomotiw Moskwa i FK Krasnodar.
Kamil Kaczmarek01 Nov 2018 · 19:11