Rozpędzeni Rosjanie przejechali się po Egipcie! I znowu nastrzelali goli! [VIDEO]

Alizada Studios / shutterstock.com
Trwa marsz gospodarzy. Rosjanie pewnie pokonali Egipt 3:1 w swoim drugim meczu mistrzostw świata.
Strzelanie Rosjanie zaczęli na początku drugiej połowy. A raczej strzelanie zaczęli Egipcjanie, ale do własnej bramki. Fahti na tyle niefortunnie wybijał piłkę, że ta wpadła do bramki Egiptu.
Kilka minut później gospodarze podwyższyli prowadzenie. Mario Fernandes po świetnej akcji indywidualnej wyłożył piłkę Czeryszewowi na piąty metr, a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
Za moment mieliśmy już 3:0. Dzyuba otrzymał długie podanie w pole karne, przyjął piłkę, minął rywala i posłał futbolówkę koło słupka.
W 73 minucie Egipt zdobył honorowego gola, kiedy to Salah wykorzystał jedenastkę.