Rumunia - Serbia: Podział punktów w Lidze Narodów. Wynik meczu, składy, bramki

Bezbramkowy remis Rumunii z Serbią
katatonia82 / shutterstock.com
Rumunia zremisowała u siebie z Serbią 0:0 w najciekawiej zapowiadającym się niedzielnym meczu grupy 4 dywizji C rozgrywek Ligi Narodów.
Na Arena Nationala więcej groźniejszych sytuacji stworzyli grający całą drugą połowę w przewadze goście, ale znakomicie między słupkami gospodarzy spisywał się Ciprian Tatarusanu, broniąc dwa niebezpieczne uderzenia Aleksandara Mitrovica.
W doliczonym czasie pierwszej połowy rzut karny zmarnował także Dusan Tadic, który przestrzelił nad poprzeczką.
Obie drużyny z Bałkanów zachowały miano niepokonanych. Serbia z jednym remisem mniej prowadzi w tabeli, natomiast Rumunia po trzecim podziale punktów w tych rozgrywkach zajmuje drugą lokatę, tracą do lidera dwa "oczka".