Sadlok: Chcemy zdominować dolną ósemkę

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Wisła Kraków rozpoczęła rundę finałową od zwycięstwa. Biała Gwiazda pokonała Górnika Zabrze 3:1 w meczu 31. kolejki Ekstraklasy. Maciej Sadlok potwierdził w rozmowie z dziennikarzami, że nastroje w wiślackiej szatni dopisują.

- Przede wszystkim jest zwycięstwo, czyli to, co sobie zakładaliśmy. Szkoda, że nie udało się zagrać na zero. Nadal mamy problem z tym, że tracimy tę bramkę. Mimo że nie ma nas w górnej ósemce to chcemy zdominować grupę spadkową i musimy zrobić wszystko, żeby w każdym meczu odnieść zwycięstwo - stwierdził obrońca Wisły na oficjalnej stronie klubowej.
Dariusz Wdowczyk zaskoczył wszystkich ustawieniem. Jak odnalazł się w nim Maciej Sadlok? - Nie grało mi się źle. Dobrze czułem się na boisku. Fakt, że ćwiczyliśmy to tylko przez trzy treningi i brakowało nam pełnego meczu. Myślę, że to spotkanie stanowi dla nas duże doświadczenie i jeżeli wyjdziemy w następnym meczu w tym ustawieniu to każdy będzie czuł się na boisku już pewniej.

Wiślacy już w pierwszych minutach drugiej połowy mogli zamknąć mecz, lecz zamiast tego skazali się na nerwowe kilkanaście minut. - Druga połowa od samego początku mogła być pod naszą kontrolą. Zrobiła się nerwówka i przez dwadzieścia minut musieliśmy odpierać ciągłe ataki Górnika. Na szczęście przetrzymaliśmy to i wpadła trzecia bramka - zakończył defensor Białej Gwiazdy.