Saint-Etienne nie dało szans Nantes i pewni wygrało na ich stadionie

KevFB, wikipedia
AS Saint-Etienne wygrało na wyjeździe 3:0 z FC Nantes w meczu 31. kolejki Ligue 1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Remy Cabella, a jedno trafienie zaliczył Mathieu Debuchy.
W ostatnich meczach zespoły FC Nantes i AS Saint-Etienne przegrywały bardzo rzadko, regularnie punktując. Kanarki w sześciu ostatnich pojedynkach uległy rywalom tylko raz, Zieloni natomiast w ośmiu poprzednich meczach zanotowali po cztery wygrane i remisy.
W bezpośrednim pojedynku zdecydowanie lepsi okazali się piłkarze Saint-Etienne, którzy wygrali z FC Nantes 3:0. Strzelanie na Stade de la Beaujoire w 17. minucie rozpoczął Mathieu Debuchy. Prawy obrońca najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i wpakował piłkę do bramki.
Po przerwie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Remy Cabella. Najpierw w 54. minucie zaskoczył bramkarza Nantes płaskim uderzeniem z linii pola karnego, a dziewięć minut później strzałem z okolic 20. metra.