Saint-Etienne przegrało na własnym stadionie z Caen

Piłkarze AS Saint-Etienne ulegli przed własną publicznością drużynie Stade Malherbe Caen 1:2 (0:0) w drugim niedzielnym spotkaniu 28. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Stade Geoffroy-Guichard prowadzenie dla gości zdobył dwanaście minut przed końcem Andy Delort. Pięć minut później sukces przyjezdnych praktycznie przypieczętował Ronny Rodelin. Miejscowych stać było jedynie na kontaktowego gola już w doliczonym czasie gry, którego autorem był Valentin Eysseric.

Dzięki trzynastej wygranej w sezonie ekipa z Normandii awansowała na trzecie miejsce w tabeli, gwarantujące udział w eliminacjach Ligi Mistrzów.

"Zieloni" natomiast doznali jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na szóstą pozycję. Oba zespoły dzieli jednak tylko punkt.