Salah i Firmino poprowadzili Liverpool do zwycięstwa. Świetna asysta Brazylijczyka

liverpoolfc.com
Southampton FC uległ u siebie Liverpool FC 0:2 (0:2) w trzecim niedzielnym meczu 27. kolejki angielskiej Premier League.
Na St. Mary's Stadium prowadzenie "The Reds" zapewnił już po sześciu minutach gry płaskim strzałem Roberto Firmino. Brazylijczykowi świetnie zagrywał w pole karne Mohamed Salah.
Egipcjanin trzy minuty przed przerwą podwyższył wynik strzałem z kilku metrów, a tym razem efektowną asystą pietą błysnął autor pierwszego trafienia.
Podopieczni Juergena Kloppa dzięki piętnastej wygranej w sezonie awansowali na trzecie miejsce w tabeli. "Święci" doznali natomiast jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i nadal otwierają strefę spadkową w klasyfikacji.