Sampdoria - Fiorentina: Remis w polskim meczu. Wynik meczu, składy i bramki

Remis Sampdorii z Fiorentiną. Grali Polacy
UC Sampdoria przed własną publicznością zremisowała z ACF Fiorentiną 1:1 (0:1) w zaległym meczu 1. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Przyjezdni objęli prowadzenie w tym starciu w 13. minucie za sprawą trafienia Giovanniego Simeone, który dopadł do piłki dośrodkowanej przez Cristiano Biraghiego i trafił w prawy dolny róg.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 60. minucie. Gianluca Caprari uderzeniem z dystansu zdołał pokonać golkipera drużyny przeciwnej.
Mecz w wyjściowej jedenastce "Blucerchiati" rozpoczął Karol Linetty, który przebywał na placu gry do 55. minuty i został zmieniony przez Dennias Praeta. W 82. minucie na boisku zameldował się Dawid Kownacki, który zastąpił Fabio Quagliarellę. Z ławki rezerwowych Sampdorii nie wstał z kolei Bartosz Bereszyński.
Całe spotkanie w bramce ekipy "Fiołków" rozegrał też Bartłomiej Drągowski.
Podopieczni Marco Giampaolo i Stefano Piolego mają na koncie po siedem punktów i zajmują odpowiednio czwartą oraz piątą pozycji w tabeli Serie A.