Sampdoria nie dała szans Bolognii. Karol Linetty z ładną asystą [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Sampdoria w meczu 14. kolejki pewnie pokonała Bolognę 4:1.  Dwa gole dla gospodarzy strzelił Fabio Quagliarella. Przy jego drugim trafieniu asystował Karol Linetty, który grał do 84. minuty. Całe spotkanie rozegrał na lewej obronie Bartosz Bereszyński.
Na trafienie w 10. minucie Dennisa Praeta goście szybko odpowiedzieli bramką Andrei Poliego. Gospodarze przed przerwą zdobyli jednak jeszcze dwa gole. Ponowne prowadzenie dał im Quagliarella, a na 3:1 trafił Gaston Ramirez. Rezultat został ustalony w 68. minucie. Linetty świetnie lewą nogą podał w pole karne, gdzie akcję sfinalizował uderzeniem z siedmiu metrów Quagliarella.
Po tym zwycięstwie podopieczni Marco Giampaolo zajmują ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi 19 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Lazio Rzym.
Natomiast zespół prowadzony przez Filippo Inzaghiego plasuje się na 18. pozycji z 11 „oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Empoli FC.
Kacper Dąderewicz01 Dec 2018 · 23:50