Sampdoria rozbita przez Inter. Cztery gole Icardiego, Bereszyński zszedł po 30 minutach [VIDEO]

bestino / shutterstock.com
Inter Mediolan rozbił w wyjazdowym spotkaniu Sampdorię Genua 5:0. Bohaterem spotkania był Mauro Icardi, który zdobył cztery bramki.
Spotkanie tak naprawdę rozstrzygnęło się między 26 a 31 minutą. Wtedy goście zdobyli trzy bramki. Wynik otworzył Ivan Perisić. Następnie, w przeciągu kilkudziesięciu sekund dwa gole strzelił Mauro Icardi.
Jeszcze w pierwszej połowie boisko opuścił Bartosz Bereszyński. Zmienił go napastnik Valerio Verre. Polak od początku grał słabo i nie radził sobie z powstrzymaniem ataków przeciwnika. Powodem zmiany - według informacji od agencji menedżerskiej zawodnika - był uraz Bereszyńskiego.
Tuż przed przerwą hattrick skompletował Icardi. Argentyńczyk na początku drugiej połowy ustalił wynik spotkania, oddając strzał z powietrza.
Podopieczni Marco Giampaolo zajmują siódme miejsce w tabeli ze zdobytymi 44 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Chievo Werona.
Natomiast podopieczni Luciano Spallettiego plasują się na na czwartej pozycji i mają na swoim koncie 55 "oczek". Kolejnym rywalem drużyny z San Siro będzie Hellas Werona.