Sampdoria - SPAL: Gol Linettego! Wynik, składy, wideo

Gol Karola Linettego! Efektowny wolej reprezentanta Polski [WIDEO]
Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Karol Linetty strzelił gola dla Sampdorii w meczu ze SPAL. Jego drużyna wygrała 2:1.
Pierwsi do bramki w Genui trafili piłkarze SPAL, którzy objęli prowadzenie w 21. minucie po trafieniu Alberto Paloschiego. Linetty wyrównał cztery minuty później. Polak popisał się efektownym strzałem z woleja po zgraniu Fabio Quaglarelli. To jego pierwszy gol w tym sezonie Serie A.
Po przerwie drugiego gola dla Sampdorii strzelił Gregoire Defrel. Dla Francuza było to już piąte trafienie w tym sezonie.
Poza Linettym od pierwszej minuty grali też inni reprezentanci Polski: Bartosz Bereszyński z Sampdorii i Thiago Cionek ze SPAL. Dawid Kownacki rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w drugiej połowie - zmienił Quagliarellę.
Sampdoria z dorobkiem 11 punktów zajmuje 8. miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy. SPAL ma dwa punkty mniej i jest trzynaste.
Kamil Kaczmarek01 Oct 2018 · 21:15