Sarri: To była świetna promocja włoskiego futbolu

Szkoleniowiec SSC Napoli Maurizio Sarri nie krył zadowolenia po remisie 1:1 z Fiorentiną w stolicy Toskanii.

Ten wieczór był świetną promocją włoskiego futbolu. Obie drużyny zasłużyły na zwycięstwo, nikt nie zasłużył na porażkę, to było bardzo intensywne spotkanie. Gratuluję Fiorentinie świetnej gry, dzięki której dostarcza tylu pięknych emocji

Obie drużyny dały piękny obraz walki o mistrzostwo. Fiorentina w pierwszej połowie dwukrotnie trafiła w poprzeczkę, ale my w drugiej połowie mieliśmy także dwie wyborne sytuację, jednak świetnie je obronił Tatarusanu, który dokonywał niesamowitych akrobacji

Fiorentina u siebie także gra bardzo dobrze, więc ten wynik z tego punktu widzenia ma również swoją wartość. Myślę, że to najbardziej techniczny zespół w całej lidze. Strata tylko trzech punktów do Juventusu w tym momencie oznacza, że mamy fantastyczny sezon i robimy coś wyjątkowego. W poprzednim sezonie straciliśmy do nich 24 punkty, teraz jesteśmy blisko, więc to jest świetny wynik -