Sarri: Wiedziałem, że będziemy cierpieć przez kolejne minuty

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Maurizio Sarri skomentował postawę swoich podopiecznych w wyjazdowym starciu z Brighton & Hove Albion.
Chelsea pokonała rywali 2:1 po bramkach Pedro i Hazarda. Włoski szkoleniowiec nie był do końca zadowolony z gry zespołu. - Myślę, że mogliśmy zagrać lepiej. Gra wyglądała dobrze do 60 minuty. Wiedziałem, że będziemy cierpieć przez kolejne minuty, gdyż nie jesteśmy fizycznym zespołem - ocenił.
Sarri zwrócił uwagę, że po raz kolejny w tym sezonie jego piłkarzom zabrakło koncentracji. - Uwierzyliśmy, że mecz jest pod naszą kontrolą i wtedy naraziliśmy się na groźne akcje przeciwników. Musimy pewnie kontrolować mecz przez 90 minut - dodał.
Trener zapewnił, że uraz, którego doznał Eden Hazard, nie jest poważny. - To tylko stłuczenie, nie powinno to stanowić problemu dla lekarzy. Eden jest nam bardzo potrzebny - zakończył.
Daniel Makarewicz16 Dec 2018 · 20:31
Źródło: Football.london