Sassuolo - AC Milan: Popis piłkarzy z Mediolanu. Składy, wynik meczu, bramki

AC Milan wygrał po świetnym meczu z Sassuolo
Fabrizio Andrea Bertani/Shutterstock
Piłkarze US Sassuolo Calcio ulegli u siebie AC Milan 1:4 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu siódmej kolejki włoskiej Serie A.
Na Mapei Stadium - Citta del Tricolore w Reggio Emilia opór gospodarzy przełamał sześć minut przed przerwą płaskim strzałem z linii pola karnego Iworyjczyk Franck Kessie.
"Rossoneri" po zmianie stron powiększyli przewagę po kapitalnych uderzeniach z dystansu Hiszpanów Suso i Samuela Castillejo. "Neroverdi" zdołali odpowiedzieć jedynie honorowym trafieniem Serba Filipa Djuricica.
Podopieczni Roberto De Zerbiego doznali w ten sposób drugiej porażki w sezonie i spadli na piąte miejsce w tabeli. Zespół z Lombardii natomiast po drugim zwycięstwie w bieżących rozgrywkach przesunął się na dziesiątą lokatę w klasyfikacji.