Sceny podczas meczu Holandii z Portugalią. Kibic wtargnął na boisko i pocałował Ronaldo! [VIDEO]

screen z TVP
Do nietypowej sytuacji doszło w drugiej połowie towarzyskiego meczu Holandii z Portugalią. Na boisko wtargnął kibic, który zapragnął... pocałować Cristiano Ronaldo.
Mecz rozgrywano w Genewie, ale i tam nie zabrakło fanów portugalskiego gwiazdora. W 62. minucie jeden z nich wpadł na boisko, podbiegł do Ronaldo i pocałował go w policzek. Całość rejestrował za pomocą telefonu. Wkrótce w jego śladu poszło jeszcze dwóch kibiców. Jeden z nich przytulił się do swojego idola.
 Mężczyźni zostali sprowadzeni z boiska przez porządkowych. Kilka minut później z placu gry zszedł też Ronaldo. Ostatecznie Portugalia przegrała z Holandią aż 0:3.