Sceny w Anglii! Doliczony czas, strzał z połowy boiska i... gol na wagę zwycięstwa! [WIDEO]

Niesamowity gol w meczu Fleetwood Town z Morecambe w ramach League One. Goście wygrali 2:1 po trafieniu w doliczonym czasie gry z połowy boiska!
Morecambe prowadziło od 11. minuty po golu Calluma Jonesa. Fleetwood wyrównało w 82. minucie za sprawą Calluma Johnsona.
Gospodarze chcieli pójść za ciosem i ruszyli po trzy punkty. Odważnie atakowali także w doliczonym czasie gry. Jak się okazało - zbyt odważnie.
Po jednej z ich akcji goście wybili piłkę z z pola karnego. W kole środkowym przejął ją Cole Stockton, przepchnął obrońcę i natychmiast zdecydował się na strzał z własnej połowy. Piłka wysokim łukiem przeleciała nad wysuniętym bramkarzem rywali i wpadła do siatki.
Oba zespoły walczą o utrzymanie w lidze. Morecambe jest na razie na osiemnastym miejscu, Fleetwood - na 22.
Marcin Karbowski21 Nov 2021 · 12:19
Źródło: sport.pl