Schalke wygrało pierwszy mecz od lutego. Wyeliminowało czwartoligowca z Pucharu Niemiec

Schalke 04
Schalke w końcu wygrało. Piłkarze z Gelsenkirchen pokonali w Pucharze Niemiec czwartoligowy Schweinfurt 4:1.
Schalke od miesięcy gra koszmarnie. Jego kibice mogli mieć jak najgorsze myśli w 37. minucie meczu z Schweinfurtem - gola dla czwartoligowca strzelił Thomann.
Drużyna z Bundesligi potrafiła jednak szybko odpowiedzieć. Już po dwóch minutach wyrównał Ibisević, a jeszcze przed przerwą prowadzenie gościom dał Schopf.
Schweinfurt w 70. minucie miał świetną okazję do wyrównania, ale rzutu karnego nie potrafił wykorzystać Suljić. W końcówce zwycięstwo Schalke przypieczętowali Schopf i Raman. To pierwsze zwycięstwo zespołu z Gelsenkirchen od 4 lutego.
Marcin Karbowski03 Nov 2020 · 18:33