Sebastian Szymański strzelił gola głową! Polak dał zwycięstwu Dinamu Moskwa [WIDEO]

Sebastian Szymański strzelił zwycięskiego gola dla Dinama Moskwa w wyjazdowym meczu z Ufą. Jego drużyna wygrała 3:2.
Mecz miał dramatyczny przebieg. Goście prowadzili do przerwy 2:0 po golach Daniła Fomina z rzutów karnych.
Ufa od 75. minuty grała w osłabieniu, bo z boiska wyleciał Rusłan Fiszczenko. Nie przeszkodziło jej to jednak w doprowadzeniu do wyrównania. Na przestrzeni pięciu minut dwa razy do brami trafił Gamid Agałarow.
Ostatnie słowo należało jednak do Dinama. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do nieobstawionego Szymańskiego, a ten głową wbił ją do bramki.
Polak spędził na boisku cały mecz. Był to dla niego pierwszy gol w sezonie. Dinamo wygrało oba spotkania w bieżących rozgrywkach - wcześniej z Rostowem.
Marcin Karbowski31 Jul 2021 · 19:40
Źródło: Twitter, 90minut.pl