Sebastian Szymański zadebiutował w lidze rosyjskiej. Przeciętny występ Polaka

Dziurek / shutterstock.com
Dynamo Moskwa zremisowało na wyjeździe z Arsienałem Tuła 1:1 (1:0) w meczu pierwszej kolejki rosyjskiej ekstraklasie w sezonie 2019/2020.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Miguel Cardoso. Portugalczyk w 16. minucie dopadł do futbolówki tuż przed polem karnym i mocnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 83. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Gia Grigalawa.
Mecz w wyjściowej jedenastce Dynamo rozpoczął Sebastian Szymański, który przeniósł się do tego klubu z Legii Warszawa pod koniec maja, podpisując pięcioletni kontrakt. Pomocnik przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu.
W następnej kolejce drużyna z Moskwy zagra z Rubinem Kazań, a Arsienał zmierzy się z Krylja Sowietow Samara.