Sensacja w finale Pucharu Króla! Valencia ograła FC Barcelonę! [WIDEO]

LevanteMedia/Shutterstock
FC Barcelona przegrała 1:2 z Valencią w finale Pucharu Króla.
Valencia mogła prowadzić już od 5 minuty. Rodrigo minął Cillessena, ale jego strzał zmierzający do bramki z linii wybił Pique.
"Nietoperze" dopięli swego kilkanaście minut później. Gameiro otrzymał piłkę w polu karnym, prostym zwodem minął Lengleta i potężnie huknął. Bramkarz "Blaugrany" był bez szans.
Jeszcze w pierwszej połowie było 2:0. Soler idealnie dośrodkował na głowę Rodrigo, a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
Po przerwie Katalończycy szybko mogli zdobyć bramkę kontaktową, ale Messi trafił tylko w słupek, a potem Vidal nie potrafił skutecznie dobić piłki.
"Blaugrana" dopięła swego w 73 minucie. Strzał głową Lengleta wybił bramkarz rywali, a dobitka Messiego wylądowała już w siatce.
Messi i spółka nie zdołali jednak doprowadzić do remisu i Puchar Króla powędrował w ręce Valencii.
Jakub Kreśliński25 May 2019 · 22:54