Sensacja w Pucharze Anglii! Trzecioligowiec zremisował z Tottenhamem po golu w ostatniej minucie! [VIDEO]

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Rochdale AFC zremisował przed własną publicznością z Tottenhamem Hotspur Londyn 2:2 (1:0) w jedynym niedzielnym meczu 1/8 finału rozgrywek Pucharu Anglii. Co warte podkreślenia, ekipa Rochdale zajmuje ostatnie miejsce w trzeciej lidze.
Na Spotland Stadium sensacyjne prowadzenie gospodarzom zapewnił tuż przed przerwą płaskim strzałem z pola karnego Ian Henderson. Wyrównał niespełna kwadrans po zmianie stron technicznym uderzeniem pod poprzeczkę Brazylijczyk Lucas Moura.
Dwie minuty przed końcem rzut karny wykorzystał pewnie Harry Kane i gdy wydawało się, że "Koguty" dowiozą zwycięstwo i awans, już w doliczonym czasie gry, rezerwowy Steven Davies swoim golem sprawił, że obie drużyny zgodnie z regulaminem rozgrywek zagrają ze sobą jeszcze raz, tym razem na Wembley Stadium.
Wcześniej awans do ćwierćfinałów wywalczyły Chelsea Londyn, Leicester City, Southampton FC, Brighton & Hove Albion FC i Manchester United.