Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Sensacja w Serie A! Juventus stracił trzy gole w 26 minut i przegrał z Genoa CFC!

27 lis 2016 | 17:08 16
Źródło zdjęcia: Fabrizio Andrea Bertani/Shutterstock
Juventus sensacyjnie przegrał 1:3 na wyjeździe z Genoa CFC w czternastej kolejce Serie A.

Mistrzowie Włoch przegrywali 0:3 już po 29 minutach gry. Ostatni raz "Stara Dama" straciła tyle bramek w pierwszej połowie w lidze włoskiej przeszło jedenaście lat temu - w październiku 2005 roku przegrywali 0:3 po pierwszej połowie z AC Milan.

Strzelanie na Luigi Ferraris już w 3. minucie spotkania zaczął Giovanni Simeone. Argentyńczyk wykorzystał zamieszanie w polu karnym turyńczyków i pokonał Gianluigiego Buffona. Simeone drugą bramkę dla Genoi zdobył zaledwie dziesięć minut później, kiedy to po dośrodkowaniu Lazovica głową wpakował piłkę do siatki.

Gola na 3:0 strzelił w 29. minucie zawodnik "Starej Damy", Alex Sandro, który skierował piłkę do własnej bramki.

Honorową bramkę dla "Bianconerich" w 82 minucie po pięknym strzale z rzutu wolnego zdobył Miralem Pjanić.

Juventus pozostał liderem Serie A, ale jego przewaga nad drugim Milanem stopniała do czterech punktów. Tyle samo może tracić AS Roma, jeśli wygra u siebie z Pescarą.

W innym meczu tej kolejki, Atalanta Bergamo wygrała szósty ligowy mecz z rzędu. Tym razem podopieczni Gian Piero Gasperiniego pokonali Bolognę 2:0 po golach Andrei Masiello i Jasmina Kurtica.

Trzy punkty zdobyło także Cagliari, które przed własną publicznością pokonało Udinese 2:1. Podział punktów nastąpił z kolei na Stadio Ezio Scida, gdzie Crotone zremisowało z Sampdorią 1:1. W barwach ekipy gości wystąpił Karol Linetty, którzy przebywał na placu gry do 46. minuty i został zmieniony przez Dennisa Praeta.

* * * * * *
Genoa CFC - Juventus Turyn 3:1 (3:0)
Bramki: Simeone 3, Simeone 13, Alex Sandro 29-samobójcza - Pjanić 82

FC Crotone - UC Sampdoria 1:1 (1:0)
Bramki: Falcinelli 43 - Fernandes 72

Bologna FC 1909 - Atalanta Bergamo 0:2 (0:1)
Bramki: Masiello 15, Kurtić 68

Cagliari Calcio - Udinese Calcio 2:1 (1:0)

dno ta kurwa trenerska zajebać
go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 lis 2016 | 20:21
0
Hehe kupon poszedł się j...ć
27 lis 2016 | 18:07
+8
W Juve plaga kontuzji, zagrali bardzo eksperymentalny składem, ale nie ma co ujmować Genoi, zagrali naprawdę dobrze. Cóż, teraz będzie ciekawiej w lidze, Milan zbliżył się do Juve na 4 pkt.
0
Robi sie ciekawie w tabeli 2 kolejki i Milan bedzie liderem;)
27 lis 2016 | 17:44
+29
Warto dodać, że Giovanni Simeone to syn trenera Atletico- Diego Simeone :D
27 lis 2016 | 17:30
0
Coś się zaczęło dziać w tej Serie A może za dwa late wróci na należne jej miejsce w europie
27 lis 2016 | 17:19
+13
dodatkowo stracili jeszcze Alvesa i Bonucciego .Szpital w Juve na dobre.
+12
Jeden bardzo mądry komentarz znalazłem, ten mecz będzie punktem kulminacyjnym tego sezonu. Czuję, że to prawda. Tak jak w zeszłym sezonie, również był taki moment a co później w lidze zrobili, z którego miejsca chyba wszyscy wiemy. Jako kibic nie jestem zadowolony bo gra sie nie klei, kontuzje, bardzo słaba 2 linia i no jest jak jest, ale wiem że będzie lepiej, FORZA JUVE!
27 lis 2016 | 17:35
+8
A moim zdaniem tu brakuje piłkarzy żeby było lepiej. Nie ma zaangażowania w grę, a to Genoa dzisiaj pokazała, że bez drogich piłkarzy też można wygrywać. Poza tym nie ma pomysłu na grę. Granie do tyłu 4-5 podań i strata piłki, a z takiego czegoś nie da się zrobić żeby było lepiej.
27 lis 2016 | 17:15
+12
Spora niespodzianka. Dobrze jednak że Juve straciło 3 punkty. Gdyby wygrali, ich przewaga na drugim Milan'em wynosiła by już 7 "oczek".

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!