Sensacja we Włoszech! Juventus jeszcze nie jest mistrzem! Przegrał z zespołem Thiago Cionka

cristiano barni/Shutterstock
Juventus musi odłożyć świętowanie mistrzostwa Włoch na później. Zespół z Turynu przegrał wyjazdowy mecz ze SPAL 1:2.
Gościom wystarczał zaledwie remis, by zapewnić sobie już teraz mistrzowski tytuł. Początkowo wszystko zapowiadało się dobrze.
Po dwóch kwadransach gry objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Mosie Kean.
Gospodarze wyrównali cztery minuty po powrocie z szatni. Bramkę na 2:1 dla SPAL zdobył Floccari w 74. minucie.
W pierwszym składzie SPAL wystąpił Thiago Cionek. Z kolei cały mecz na ławce Juventusu przesiedział Wojciech Szczęsny.