Sensacyjna porażka Manchesteru United! Fatalna postawa defensywy w meczu z beniaminkiem [VIDEO]

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Manchester United przegrał na wyjeździe z Huddersfield 1:2 w meczu dziewiątej kolejki Premier League. Dla ekipy Mourinho to pierwsza ligowa porażka w tym sezonie.
Zespół Huddersfield znakomicie rozpoczął spotkanie. W pierwszej połowie drużyna beniaminka była skuteczna i wyrachowana, pewnie wykorzystując fatalne błędy obrony United. Mourinho najwięcej pretensji może mieć do Victor Lindelofa, który fatalnie zachował się przy obu straconych golach.
Najpierw bramkę dla gospodarzy strzelił Mooy, który pokonał bramkarza "Czerwonych Diabłów" w 28. minucie. Obrona United zachowała się w tej sytuacji niczym statysta podczas kręcenia filmu.

Pięć minut później było już 2:0. Tym razem Depoitre zachował zimną krew i podwyższył wynik spotkania, a defensywa United znów się nie popisała.

Mourinho w przerwie dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawili się Rashford i Mkhitaryan, którzy zastąpili Martiala i Matę. Gra "Czerwonych Diabłów" nieco się poprawiła, jednak nie wystarczyło to do odrobienia strat. Honorową bramkę dla Manchesteru zdobył w 78. minucie Rashford.

Drużyna Manchesteru United traci już pięć punktów do liderującego City. Ekipa Pepa Guardioli pokonała Burnely na własnym boisku aż 3:0.