Piękny gol Sergieja Milinkovicia-Savicia nie wystarczył. Atalanta wyrwała zwycięstwo Lazio [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com
Atalanta wygrała z Lazio 3:2 w hicie ligi włoskiej. Zespół z Bergamo zdobył trzy punkty, choć przegrywał już 0:2.
Lazio zaczęło mecz od mocnego uderzenia. Goście prowadzenie objęli już w 5. minucie, gdy piłkę do własnej bramki skierował Marten de Roon. Holender niefortunnie przeciął dośrodkowanie w pole karne.
W 11. minucie było już 2:0. Piłkę przed polem karnym przejął Milinković-Savić, wykorzystał swobodę zostawioną mu przez rywali i przymierzył nie do obrony.
Gospodarze przebudzili się pod koniec pierwszej połowy. Strzelili wówczas kontaktowego gola. Na listę strzelców wpisał się Robin Gosens.
Atalanta wyrównała w 66. minucie. Pięknego gola strzelił Rusłan Malinowskij - Ukrainiec odpalił prawdziwą bombę z dystansu.
Decydujący gol padł w 80 minucie. Niepewne wyjście Strakoshy do dośrodkowania z rzutu rożnego wykorzystał Palomino, który głową wbił piłkę do bramki Lazio.
Rzymianie po porażce mają już cztery punkty straty do liderującego Juventusu. Atalanta zajmuje czwarte miejsce w tabeli.
Marcin Karbowski24 Jun 2020 · 22:41
Źródło: Twitter