Sergio Aguero ostro skomentował decyzję sędziego z meczu Realu Madryt. "To kłamstwo. Sku****yn" [WIDEO]

kivnl / Shutterstock.com
Czwartkowy mecz Realu Madryt z Valencią wciąż wzbudza spore emocje. Decyzję sędziego z pierwszej połowy ostro skomentował Sergio Aguero. Argentyńczyk nie zgadza się z werdyktem arbitra.
Do wyjątkowo trudnej sytuacji doszło w pierwszej połowie spotkania Realu Madryt z Valencią. Arbiter anulował zdobytego w pierwszej połowie gola Rodrigo, zauważając minimalnego spalonego.
Decyzja wzbudziła spore kontrowersje. Zdania ekspertów były podzielone, bo Maxi Lopez znajdował się co prawda na ofsajdzie, lecz nie dotknął piłki. Pytanie brzmi, czy Raphael Varane wybiłby futbolówkę, gdyby nie obecność rywala.
Choć większość osób zgadza się z decyzją arbitra, to nie wszyscy uważają, że gol słusznie został anulowany. Do tej drugiej grupy należy Sergio Aguero.
Napastnik Manchesteru City zdaniem katalońskiego "Sportu" nie gryzł się w język. Argentyńczyk, będący od wielu lat bliskich przyjacielem grającego w FC Barcelonie Leo Messiego, w niewybrednych słowach skomentował werdykt arbitra.
- To kłamstwo. Wstyd. Sku****yn - powiedział napastnik "The Citizens".
Ostatecznie Real Madryt wygrał cały mecz 3:0. Dwa gole dla "Królewskich" zdobył Karim Benzema, jedno trafienie dołożył wracający po kontuzji Marco Asensio. Gdyby bramka dla Valencii z pierwszej połowy została uznana, mecz mógłby mieć zupełnie inny przebieg. "Los Blancos" pokonywali bowiem Cillesena dopiero w drugiej części spotkania.
Maciej Pietrasik19 Jun 2020 · 21:37
Źródło: Sport.es