Sergio Aguero złapał sędzię liniową za szyję i wywołał burzę! "Dlaczego nie został wyrzucony?"

Twitter
Nie milkną echa wczorajszego zachowania Sergio Aguero, który złapał sędzię liniową za okolicę szyi/barku, gdy ta podjęła niekorzystną dla niego decyzję.
Sian Massey-Ellis pod koniec pierwszej połowy wskazała na aut dla Arsenalu. Z jej decyzją nie zgadzał się Aguero, który podszedł do sędzi i chwycił ją w okolicach szyi.
Pani arbiter nie przejęła się tym zachowaniem Argentyńczyka, choć momentalnie “uwolniła się” z jego objęcia.
Dla wielu osób w zachowaniu Aguero nie było niczego złego, ale i tak rozpętała się burza. Nie brakuje opinii, że zawodnik Manchesteru City naruszył nietykalność sędzi i powinien otrzymać nawet czerwoną kartkę.
- Co zrobił Aguero? Dlaczego nie został za to wyrzucony? - pytał brytyjski dziennikarz, Piers Morgan.
W obronę swojego gracza wziął natomiast Pep Guardiola.
- Przestańcie. Sergio to najmilsza osoba, jaką w życiu spotkałem. Szukajcie problemów w innych sytuacjach, nie w tej - stwierdził menedżer Manchesteru City.
“Obywatele” w sobotnim hicie Premier League pokonali Arsenal 1:0. Jedynego gola strzelił w 23. minucie Raheem Sterling.
Adam Nowacki18 Oct 2020 · 07:44
Źródło: goal.com