Serie A: Chievo zremisowało z Lazio

charnsitr/Shutterstock
Piłkarze Chievo Werona zremisowali u siebie z Lazio Rzym 1:1 (1:1) w niedzielnym spotkaniu 3. kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio Marc'Antonio Bentegodi prowadzenie dla gospodarzy uzyskał siedem minut po przerwie efektownym uderzeniem głową Alessandro Gamberini. Wyrównał zaledwie trzy minuty później strzałem z bliska Holender Stefan de Vrij.

"Latające Osły" po takim rozstrzygnięciu przesunęły się na dziewiąte miejsce w tabeli, natomiast "Biancocelesti" z takim samym dorobkiem punktowym są na dziesiątej pozycji w klasyfikacji.

Z powodu gwałtownych opadów deszczu przerwane zostały konfrontacje Genoa CFC z ACF Fiorentiną (przy stanie 0:0) oraz AS Roma z Sampdorią Genua (przy stanie 1:2 do przerwy, wznowiony po kilkudziesięciu minutach).