Serie A: Czwarta wygrana Torino

Granata94, wikicommons
Torino FC pokonało u siebie Cagliari Calcio 2:1 w ostatnim niedzielnym meczu jedenastej kolejki włoskiej Serie A.
Na Stadio Olimpico prowadzenie przyjezdnym zapewnił kwadrans przed przerwą precyzyjnym strzałem z narożnika pola karnego w długi róg Nicolo Barella.
Dziesięć minut później wyrównał Iago Falque. Hiszpan, któremu asystował Argentyńczyk Cristian Ansaldi, wykończył z kilku metrów składną akcję całej drużyny "Byków".
Gospodarze przechylili szalę na swoją korzyść w drugiej połowie, kiedy to po dwudziestu minutach gry celnym uderzeniem z głową z bliska popisał się Nigeryjczyk Joel Obi.
Dzięki czwartej wygranej w sezonie zespół z Piemontu przesunął się na dziewiąte miejsce w tabeli, natomiast ekipa z Sardynii doznała ósmej porażki i pozostała czternasta.